POZNAJ ZESPÓŁ

“cierpienie zadaje pytania”

Ważne jest dla mnie wysłuchanie i zrozumienie cierpienia, jest to warunek do tego, aby można je było pożegnać.

Bliskie jest mi podejście egzystencjalne, ponieważ uwzględnia złożoność i głębię ludzkiego cierpienia, ale również bogactwo i odmienność każdej osoby.

Podejście integracyjne pozwala natomiast na wykorzystanie różnych technik, w zależności od potrzeb Pacjenta, na drodze ku pełni zdrowia.

Specjalizuję się w terapii osób dorosłych w zakresie zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresyjnych, psychosomatycznych, odżywiania, zaburzeń osobowości, trudności emocjonalnych i relacyjnych, kryzysów egzystencjalnych (śmierć bliskiej osoby, utrata poczucia sensu, ból emocjonalny).

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką w procesie certyfikacji, nauczycielem akademickim, realizuję swoje pasje w obszarze filozofii, psychoterapii i psychologii, będąc autorką wielu artykułów naukowych. Moja praca jest poddawana stałej superwizji mgr Danuty Mazgaj, jestem w superwizji indywidualnej i grupowej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Oddział Kraków , członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Filozoficznego Oddział Kraków.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas staży, m. in. w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku

Moje kwalifikacje:

  • Kurs psychoterapii klinicznej - Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedra Psychoterapii UJ CM

  • Kurs psychoterapii praktycznej - Katedra Psychoterapii UJ CM

  • Kurs wprowadzający do Kursu Psychoterapii OLZON atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie

  • Stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii - Uniwersytet Jagielloński, Wydział Filozoficzny, Instytut Filozofii

O mnie

O mnie

Kiedy można w końcu pomyśleć myśli nie do pomyślenia

Jestem psychologiem i psychoterapeutą specjalizującym się w terapii indywidualnej w nurcie psychodynamicznym. Najważniejsze dla mnie jest towarzyszenie pacjentom na drodze odkrywania i nadawania znaczenia niezrozumiałym i przynoszącym cierpienie trudnościom. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, budując relację opartą na bezpieczeństwie i zaufaniu.

Ukończyłam całościowe, 4 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii organizowane przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum UJ, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jak również w Centrum Psychoterapii w Myślenicach oraz w Krakowskim Centrum Zdrowia Psychicznego Psyche-Med, pracując z dorosłymi, nastolatkami oraz dziećmi.

Oferuję pomoc między innymi w sytuacji:

  • zaburzeń lękowych

  • zaburzeń nastroju

  • zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych

  • doświadczania nadmiernego stresu

  • problemów w relacjach

  • dolegliwości somatycznych, które nie mają medycznego podłoża,

  • mierzenia się z kryzysami związanymi z poważnymi zmianami, zachodzącymi w życiu

    Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.